Andrej Škufca

Plaketa OKS za Škufco in Venturinijevo
sreda, 13. februar 2008 ob 19:13
Olimpijski komite Slovenije je v Ljubljani podpisal pogodbe s peterico od desetih dobitnikov kolajn na olimpijskih igrah in svetovnih prvenstvih, ki so vključeni v sklad športnikov, Katarina Venturini in Andrej Škufca pa sta prejela plaketo OKS ob koncu njune uspešne plesne kariere.

Plaketa Venturinijevi in Škufci
sreda, 13. februar 2008 ob 18:51
Olimpijski komite Slovenije je Katarini Venturini in Andreju Škufca podelil plaketo OKS ob koncu njune uspešne plesne kariere.

Dvanajst plesnih prvakov
ponedeljek, 4. februar 2008 ob 07:15
V športni dvorani Srednje šole Slovenska Bistrica je bilo v soboto državno prvenstvo v standardnih plesih za leto 2008. V polni dvorani je v vseh kategorijah plesalo 56 parov iz slovenskih plesnih klubov. Tekmovanje je vodil plesalec Andrej Škufca. œV kategoriji mlajših pionirjev je zmagal...

Venturini in Škufca se poslavljata
ponedeljek, 28. januar 2008 ob 22:25
Andrej Škufca in Katarina Venturini, naš najboljši plesni par vseh časov, bosta zaključila plesno kariero.

Mario se poslavlja v velikem slogu
nedelja, 27. januar 2008 ob 17:43
Zadnja, 130., oddaja Spet doma bo zares nekaj posebnega. Mario se poslavlja v izbrani družbi predsednika republike Türka in dveh vrhunskih plesalcev.Za smetano na torti plesnih užitkov, ki so jih...

Par Škufca - Venturini spet na stopničkah
ponedeljek, 26. februar 2007 ob 16:10
Slovenska plesalca Katarina Venturini in Andrej Škufca sta na odprtem prvenstvu Azije v konkurenci več kot 100 plesnih parov z vsega sveta končal na tretjem mestu.

Zopet priplesala na stopničke
ponedeljek, 26. februar 2007 ob 15:54
Plesalca Katarina Venturini in Andrej Škufca sta si na odprtem prvenstvu Azije v Tokiu priplesala tretje mesto.